Vizuální prezentace firmy pomocí pokročilých Google technologií

Firma Panoramas s.r.o. má certifikaci v projektu Street View | Trusted pro focení Street View firem v ČR i zahraničí, od Google získala ocenění za kvalitu Excellence in Quality Award. Pomocí služby Fotografie firem dodáváme firmám a institucím kompletní obrazový materiál, který prezentuje jejich interiéry a možnosti. Street View prohlídka je umístěna na serverech Google, kde si ji můžete kdykoliv zobrazit, sdílet, poslat ji e-mailem nebo umístit na webové stránky.

Nafotili jsme již 6810 firem

Cestovatelský obchod - prodejna, kavárna a výdejna eshopu Adamova
Cestovatelský obchod - prodejna, kavárna a výdejna eshopu Adamova
Praha
PEKASS Rychnov
PEKASS Rychnov
Pohoří
Studio Jana Burdová
Studio Jana Burdová
Teplice
ExBowling
ExBowling
Český Krumlov
zobrazit další v katalogu firem

Street View interiéru firmy

Projekt společnosti Google s označením Street View | Trusted umožní virtuální zobrazení interiéru firmy přímo ve vyhledávači Google, mapách Google a Google+ firemním zápisu. Nafocením Street View se zlepší prezentace Vaší firmy na Google, doplní se chybějící informace na Váš firemní zápis a přibude oranžový bod v mapě Google. Díky možnosti umístění Street View prohlídky na Vaše webové stránky a Facebook získáte skvělý marketingový nástroj. V současné době není lepší způsob, jak ukázat prostory Vaší firmy než pomocí technologie Street View.

Firma Panoramas s.r.o. je certifikovaná v projektu Street View | Trusted pro focení a umísťování Street View prohlídky na Google od prvního dne oficiálního spuštění služby, června 2013. Team našich fotografů po celé ČR zajistí rychlou a profesionální realizaci, naše kancelář Vám poradí s firemním zápisem a naše portály Vás budou ještě více propagovat.

10 výhod Street View interiéru firmy

TourDash - TourMake - WalkInto

Obohaťte svou Google Street View virtuální prohlídku pomocí pluginů TourDash, TourMake, WalkInto, které umožní do virtuální prohlídky přidat texty, fotografie a videa. Do prohlídky se vloží například ikonka, po kliknutí na ikonku se zobrazí text, fotka. Pomocí editoru si sami můžete jednotlivé informace upravit. Tyto pluginy jsou určeny pro webové stránky. Pro ukázku klikněte na loga níže.

Reference